Pasohlávky
Kontakt

Uzavírka mostu na silnici I/52

Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje občany i návštěvníky rekreační oblasti Pasohlávky, že ve dnech 10. – 11. června 2017 bude zcela uzavřena silnice I/52 v místě mostu z důvodu zatěžovacích zkoušek mostu. Objízdné trasy budou rozděleny podle směrů jedoucích vozidel:

Vozidla ve směru z Brna (Pohořelic) na Mikulov budou odkloněna přes obec Vlasatice až na křižovatku se silnicí I/53, kde odbočí ve směru na Znojmo a dál budou pokračovat přes obce Trnové Pole, Jiřice u Miroslavi, Litobratřice až do obce Hrušovany nad Jevišovkou. Trasa bude dále pokračovat přes Drnholec, Novosedly, Dobré Pole a Březí až na křižovatku se silnicí I/52 u Mikulova, kde objízdná trasa končí.

Ve směru z Mikulova na Brno povedou dvě objízdné trasy, a to z důvodu omezené tonáže a výšky podjezdu.

-       Objízdná trasa pro vozidla NAD 20t A VYŠŠÍ NEŽ 3,5m je vedena ze silnice I/52 na silnici přes obce Milovice, Nové Mlýny, Zaječí až na křižovatku se silnicí II/425, kde se odbočí na Hustopeče a zde se napojí na druhou objízdnou trasu, popsanou níže.

-       Objízdná trasa pro vozidla POD 20t A NIŽŠÍ NEŽ 3,5m je vedena ze silnice I/52 přes obce Horní Věstonice, Dolní Věstonice, Strachotín až do obce Hustopeče a dále ve směru na Velké Němčice. Trasa pokračuje přes obce Vranovice, Přibice až na křižovatku se silnicí I/52, kde objízdná trasa končí.

Děkujeme za pochopení.


Chcete vědět novinky z Pasohlávek jako první?

Podvrdte odběr novinek a budete krok napřed.

Sledujte nás už na sociálních sítích

Diskutujte a sledujte novinky i prostřednictím sociálních sítí

TIC Pasohlávky
Youtube
Zažijte Moravu Kometa Krizport Czechpoint Česká obec Inteligentní systém nakládání s odpady Moravské vinařské stezky