Pasohlávky
Kontakt

Informace ŘSD JMK

Upozorňujeme řidiče na uzavírku mostu v Drnholci, kde v pondělí 3. 5. zahájíme opravu povrchu vozovky před a za mostem a následně se pustíme do odstranění mostního provizoria, nájezdových a sjezdových ramp. Po demontáži provizoria projde původní most opravou, to již ale v režii JMK.

Jedná se o opravu další části objízdných tras, které byly poškozeny během loňského odklonu dopravy z opravovaného mostu přes vodní nádrž Nové Mlýny na silnici I/52. Objízdné trasy nyní postupně dáváme do pořádku.

foto

Oprava silnice I/52 u obce Bavory je hotová od 21.05.2021 .Tato část v délce 5,4 km je posledním úsekem silnice I/52, jejíž opravy jsme zahájili v loňském roce během uzavírky mostu přes VN Nové Mlýny (viz mapka).

Oprava zahrnovala odfrézování krytu, sanaci lokálních poruch a pokládku nové ložní a obrusné vrstvy. V místě křižovatek jsme vybudovali ostrůvky a aktuálně dokončujeme vodorovné dopravní značení. Výše investice činí 59,8 mil. Kč. 

Děkujeme řidičům za trpělivost.

Mgr. Lucie Trubelíková

Tým komunikace
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Fügnerovo nábřeží 5476, 760 01   Zlín
Mobil:     607 055 600

www.rsd.cz     lucie.trubelikova@rsd.cz


Chcete vědět novinky z Pasohlávek jako první?

Podvrdte odběr novinek a budete krok napřed.

Sledujte nás už na sociálních sítích

Diskutujte a sledujte novinky i prostřednictím sociálních sítí

TIC Pasohlávky
Youtube
Zažijte Moravu Kometa Krizport Czechpoint Česká obec Přijeďte zažít Mikulovsko! Regionální informační portál Pohořelicko Inteligentní systém nakládání s odpady Povodňový plán obce Moravské vinařské stezky Jihomoravský kraj Mapový podklad obce Pasohlávky