Pasohlávky
Kontakt

Festival Radosti a života pod Pálavou 2017

Dovolte, abychom Vás tímto pozvali na první ročník festivalu Radosti a života pod Pálavou 2017. Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Autokempu Merkur v Pasohlávkách a to ve dnech 23. – 25. 6. 2017. Festival proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života.

Program bude zahájen v pátek odpoledne koncerty a divadelním představením. Součástí pátečního programu bude už i trh řemesel a různých výrobků. V sobotu a v neděli budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce.

Svoji přítomnost nám již přislíbil Maok (Hudba vnútorných krajín), Gabriela Filippi a Mário Kubec (léčivé divadlo) - Anastasia, Eniesa (slovenská zpěvačka a hudebnice), Kateřina Kaira Hrachovcová (herečka koučka, numeroložka), Kateřina Cherubín Raisová (Tělové svíce z Bílých Karpat), Soňa Mitra Pavlincová (MuVa tanec, Cesta ženy), Martin Svozil (Týden ohně pro muže), Ing. Helena Alhambra (Hlavatá) Bioparfémy), Lukáš Paleček (Pozornost je klíč, Instinkt nelže), Ing. Petr Makeš (Zdravý domov), Martina Junga, Igor Mihál- Dve ruky (INTU HRY, Sila muža a sila ženy, Ako udržať vztah živý), Gabriel Pospíšil (Tóny života), Zdeněk Ordelt (Slovanský obřad pro předky a ducha místa, Přednáška o Peru, Slovanské tradice), Rytmy země – Michaela a Daniel Plecháčkovi (Kouzlo bubnů, Tanec proměny), Jan Kroča (Význam Pálavy a její posvátné krajiny z pohledu celé střední Evropy), Zdena ŽIVA Matoušová Skálová (Kolo roku – Tradice, zvyky a přechodové rituály našich předků), Lenka Markovičová Meditace (NLP na téma Odvaha ke změnám – síla vize, Pozitivní psychologie v praxi – automatické kresba), Tomáš Michal (Kvantra), Hanka Theofee Kopecká (Jak použít a tvořit vykuřovadla), Žaneta Brhelová (Akrojóga pro začátečníky), Rudolf Desenský (psí psycholog), Věra Várady (Energie a uzdravující síla kamenů), Kamil Trnka (Jóga smíchu s Kamilem), Jitka Vydarená - OSCM Lažánky (Mohendžodáro, Súrjanamaskár), Denbaya - vystoupení afrického tance a bubnování, koncert Korajunglejazz, Ilona Salajková a další (Tvůrčí dílničky pro každého: Recy, Šperky a drobnosti, Kouzla s papírem), Nicol Kozáková (Osvobození našich předků, Kundaliní jóga), Včelí paprsky, Voděnka (divadelní představení pro děti), Pojízdná čajovna Tomáše Pukšice, Tlapky naděje, konceert Antareya - duo multiinstrumentalistů, Leona Koledová (Masáže miminek - umění pečujícího, láskyplného doteku a kumunikace beze slov).

Bude nám ctí, pokud i Vy se připojíte se svou přítomností a přidáte prvnímu ročníku festivalu energii a něco ze svého nitra.Vstupné 23. 6.:
- dospělí 200 Kč 
- děti od 5 do 13 let zdarma 
- osoby ZTP/P zdarma
- osoby ZTP 100 Kč

Vstupné 24. 6.:
- dospělí 360 Kč 
- děti od 5 do 13 let zdarma
- osoby ZTP/P zdarma
- osoby ZTP 180 Kč


Vstupné 25. 6.:
- dospělí 160 Kč 
- děti od 5 do 13 let zdarma 
- osoby ZTP/P zdarma
- osoby ZTP 80 Kč

Zlevněná vstupenka na 3 dny + KEMP:
- dospělá osoba prodej na místě. 650 Kč
V ceně permanentka, vstup do kempu, místo pro stan.
Doplatek parkovné a RP obci.

Zlevněná vstupenka na 3 dny + KEMP:
- dospělá osoba předprodej. 600 Kč
V ceně permanentka, vstup do kempu, místo pro stan.
Na místě uhradí parkovné a RP obci. 

Parkovné 23. 6. - 25. 6.:
- parkovné 40 Kč/den
- parkovné BUS zdarma 
- ZTP/P zdarma
- ZTP zdarma 

Cena za pronájem místa po celou dobu akce
Prodejní stánky 500 Kč/m2
Výstavní plochy 350 Kč/m2
Žádost o pronájem místa zasílejte na marketing@pasohlavky.cz nebo produkce@pasohlavky.cz.

www.kemp-merkur.cz

https://www.facebook.com/events/155790461593447/?active_tab=about

 


Chcete vědět novinky z Pasohlávek jako první?

Podvrdte odběr novinek a budete krok napřed.

Sledujte nás už na sociálních sítích

Diskutujte a sledujte novinky i prostřednictím sociálních sítí

TIC Pasohlávky
Youtube
Zažijte Moravu Kometa Krizport Czechpoint Česká obec Inteligentní systém nakládání s odpady Moravské vinařské stezky