Pasohlávky
Kontakt

Euro Bike Fest Mušov 2017

Víkend plný zábavy a vzrušení pod heslem: MOTORCYCLES, EXTREME SPORT, ROCK & ROLL.

 

Nezáleží na tom, jestli přijedete na mašině, autem, na kole, nebo přijdete pěšky. Program je takový, že si každý přijde na své.

K vidění budou stovky motorek vystavovatelů v rámci tradiční, mezinárodní soutěže „přestaveb motocyklů“ BIG LAKE CUSTOM, v prezentační Harley Davidson zóně a také spousta motorek samotných návštěvníků. NA své si přijdou příznivci všech typů motocyklů, od chopperů po silniční speciály. Euro Bike Fest není nijak žárově vyhraněný.

Je libo adrenalin? Čekají vás kaskadérská vystoupení, tradičně uvidíte kvalitní souboje v Thaiském boxu pod záštitou prestižního klubu Muay Thai Brno. Ocelové zbraně se ozvou v rámci HMB – Středověkého kontaktního boje a na vodě uvidítě excelentní triky evropských wakeboardistů. No a samozřejmě nemůže chybět páteční Zombierun.

Pro milovníky kvalitní muziky jsou připraveny dvě scény pod dva nabité večery a k tomu DJ v tanečním stanu. Uvidíte spoustu kapel jak s vlastní tvorbou, tak i zajímavé revivaly. Představí se např. Walda Gang, Rammstein Members Club, Gate Grasher, Eurosmith a další. 


Chcete vědět novinky z Pasohlávek jako první?

Podvrdte odběr novinek a budete krok napřed.

Sledujte nás už na sociálních sítích

Diskutujte a sledujte novinky i prostřednictím sociálních sítí

TIC Pasohlávky
Youtube
Zažijte Moravu Kometa Krizport Czechpoint Česká obec Inteligentní systém nakládání s odpady Moravské vinařské stezky