Pasohlávky
Kontakt

Euro Bike Fest

Víkend plný zábavy a vzrušení pod heslem: MOTORCYCLES, EXTREME SPORTS a ROCK & ROLL.

Nezáleží na tom, jestli přijedete na mašině, autem, na kole, nebo přijdete pěšky. Program je takový, že si každý přijde na své. Euro Bike Fest se rozkládá pod „Pálavskými kopci“ na ploše více než dvaceti hektarů, v těsném sousedství „Mušovských jezer“. Už toto je základ pro nevšední zážitky. K tomu si přidejte nabitý program, pořádně zásobené bary, obchodní zónu a v neposlední řadě mraky přátel a kamarádů.

K vidění budou stovky motorek vystavovatelů v rámci tradiční, mezinárodní soutěže „přestaveb motocyklů“ Big Lake Custom, v prezentační Harley Davidson zóně a také spousta motorek samotných návštěvníků. NA své si přijdou příznivci všech typů motocyklů, od chopperů po silniční speciály. Euro Bike Fest není nijak žánrově vyhraněný.

Extrémní a bojové sporty, to je naše krevní skupina. Čekají vás kaskadérská vystoupení, tradičně uvidíte kvalitní souboje v Thajském boxu pod záštitou prestižního klubu Muay Thai Brno. Ocelové zbraně se ozvou v rámci HMB – Středověkého kontaktního boje a na vodě uvidíte excelentní triky evropských wakeboardistů. No a samozřejmě nemůže chybět páteční Zoombierun.

Na dvou scénách uvidíte spiustu kapel jak s vlastní autorskou tvorbou, tak i zajímavé revivaly. Vystoupí zde kapely jako DYMYTRY, HORKÝŽE SLÍŽE, DOGA, GATE CRASHER a mnoho dalších.

www.eurobikefest.cz

Chcete vědět novinky z Pasohlávek jako první?

Podvrdte odběr novinek a budete krok napřed.

Sledujte nás už na sociálních sítích

Diskutujte a sledujte novinky i prostřednictím sociálních sítí

TIC Pasohlávky
Youtube
Zažijte Moravu Kometa Krizport Czechpoint Česká obec Inteligentní systém nakládání s odpady Moravské vinařské stezky